topface skin list
topface iletişim

Üye olmadan devam et butonuna tıklayarak ilgili adımları doldurulması durumunda ödeme sayfasına yönlendirilip sipariş onaylanmaktadır.

Topface.com.tr da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Topface.com.tr iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Sitemizden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. Bir diğer koşulda iade edilmek istenen ürün ile birlikte orijinal fatura, irsaliye ve iade nedenini belirten bir dilekçe karşı ödemeli olarak gönderilebilir. Ancak karşı ödemeli gönderilen iadelerde üretici veya tedarikçi kaynaklı hatalarda kabul edilmektedir. Kişisel sebeplerden (beğenmeme, hoşnutsuzluk ve kararsızlık gibi durumlarda kargolar gönderici ödemeli olarak yapılmalıdır. Ürün seçiminde tereddütte ve kararsız kaldığınız ürünler için, teknik destek alınması ve devamında uygun üründe karar kılınması itibari ile sipariş verilmesi gerekmektedir. İade gerçekleştireceğiniz ürünü orijinal kutusu veya ambalajı ile birlikte gönderim yapılmalıdır.  Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin; orijinal kutu/ambalajı yırtılmış, farklı bir kutu/ambalaj içerisine konulmuş, kutu/ambalaj üzerine etiket yapıştırılmış ambalaj bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış koli/ambalajlı ürünler kabul edilmemektedir). Üreticinin, tedarikçinin ve satıcının tekrar satabilme özelliğini kaybetmiş, denenmiş, herhangi bir şekilde hasar verilmiş, herhangi bir şekilde satıcıdan kaynaklanmayan durumlarda olan vb. ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. . Ürün iade taleplerinin, ürünün teslim alınmasından itibaren 30 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. 30 Günlük süre mutlak süre olarak yasal mevzuat uyarınca belirlenmiş olup, bu hususa özellikle dikkat edilmesi rica olunur. Alıcının hatalı olmadığı durumlarda iade işlemi gerekli departmanlarca incelenir. İade işlemi başlatıldıktan sonra alıcının talebine göre ürün para iadesi ya da ürün değişimi ile işlem sonuçlanır. İade süreci başlatılan işlemin para iadesi banka tarafından (5) gün içerisinde hesabınıza tanımlanır.

TOPFACE KOZMETİK YURTİÇİ KARGO ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Resmi tatiller haricinde ürünlerin teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Kargo ücreti standart olup tüm alışverişlerde 5 ₺ olarak belirlenmiştir.

Hafta içi sabah 07:00 17:00 arasında ürünler ile ilgili soruların cevapları sitede canlı destek üzerinden cevaplandırılacaktır.

Kalemlerin raf ömürlerini görmek için linki tıklayınız.